Lot 34
Vendue Next Door | 6 December 2022
Sampurno (20e eeuw)

In het rijstveld

gesigneerd en gedateerd (linksonder)

krijt op papier, 50x49 cm (met lijst: 62x61 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60