Lot 48
Vendue Next Door | 6 December 2022
Onbekende maker (20e eeuw)

"Strandwandeling" (1983)

gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood

zeefdruk, 48x63,5 cm (met lijst: 67x80,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25