Lot 47
Vendue Next Door | 6 December 2022
Mar Sinke (20e eeuw)

Impressionistisch landschap

gesigneerd 'mar sinke' (rechtsonder)

olieverf op board, 49x59 cm (met lijst: 63x72,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25