Lot 46
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jack van der Put (1939)

Gezicht op een Hollandse gracht

gesigneerd (met pseudoniem) 'B. H. Hotman' (linksonder)

olieverf op doek, 61x70,5 cm (met lijst: 72x82,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35