Lot 45
Vendue Next Door | 6 December 2022
Mattheus Josephus Lau (1889-1958)

Kindje met rammelaar in kinderstoel

gesigneerd en gedateerd 'M.J. Lau. / 23.' (linksonder)

olieverf op doek, 78x48 cm (met lijst: 90x60 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80