Lot 44
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jozef Israëls (1824-1911)

Twee kinderen

gesigneerd 'Jozef Israels' (midden onder)

potlood en houtskool op papier, zonder lijst, 33,5x19 cm

Herkomst:
-In de familie van de huidige eigenaar voor meer dan 60 jaar.

Conditie: vouwen (rechtsboven, rechtsonder en linkerhoek), grote vlek (linksonder), kleine vlekjes (linksonder, linksboven)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140