Lot 43
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jozef Israëls (1824-1911)

Schets van een jongetje

gesigneerd met initialen 'JI' (middenonder)

houtskool op papier, zonder lijst, 50x34,5 cm

herkomst:
-In de familie van de huidige eigenaar voor meer dan 60 jaar.

Conditie: papier gebobbeld (bovenzijde), vlekjes (linkerzijde), vouw (linksonder hoek)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80