Lot 42
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jozef Israëls (1824-1911)

Boerenfamilie in interieur

gesigneerd met initialen 'JI' (middenonder)

potlood en krijt op papier, zonder lijst, 22,5x37 cm

Herkomst:
-In de familie van de huidige eigenaar voor meer dan 60 jaar.

Conditie: vlekken over de hele tekening, gebobbeld papier (rechts en links boven), kreukel (links boven)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50