Lot 41
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jozef Israëls (1824-1911)

Twee mannenhoofden en profiel

gesigneerd 'Jozef Israels' (rechtsonder)

houtskool op papier, zonder lijst, 35,5x29 cm

Herkomst:
-In de familie van de huidige eigenaar voor meer dan 60 jaar.

Conditie: kreukels (boven), gebobbeld papier (rechtsonder), vlek (rechtsonder)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180