Lot 40
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jozef Israëls (1824-1911)

Portret van Bennie

gesigneerd en geannoteerd 'Bennie/Jozef Israels' (rechtsonder)

potlood op papier, 30,5x21,5 cm (met lijst: 49,5x39,5 cm)

Herkomst:
-In de familie van de huidige eigenaar voor meer dan 60 jaar.

Conditie: papier vergeeld, gaatjes (midden boven, rechts midden en linksonder), geschaafd stukje (links boven)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140