Lot 39
Vendue Next Door | 6 December 2022
Bernardus Arps (1865-1938)

Theetafel met kop en schotel, zilveren kan en suikerpot

gesigneerd 'B. Arps' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x62 cm (met lijst: 44x66 cm)

Conditie: craquelé, stukje verfverlies, doordrukking van het spieraam

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140