Lot 38
Vendue Next Door | 6 December 2022
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Zonnebloemen in een koperen kruik

gesigneerd 'Piet van Wijngaerdt' (linksonder)

olieverf op doek, 61x46 cm (met lijst: 76x61 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, enkele krassen

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80