Lot 37
Vendue Next Door | 6 December 2022
Engelse School (20ste eeuw)

Amerikaanse ambassade London Lobby Decor Project ; 'Projet pour la place du Trône'

geannoteerd '3. Grosvenor Square. / American Embassy - / - Work carried out by Interior Decoration C°= -' (op een label op de achterzijde)

1x aquarel, 38,5x71 cm (met lijst: 59x93 cm); 1x offsetdruk, 49x64,5 cm (met lijst: 68x83 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70