Lot 36
Vendue Next Door | 6 December 2022
Lucebert (1924-1994)

gesigneerd 'lucebert' (rechtsonder) en gedateerd '74.2./8' (linksonder)

Oost-Indische inkt op papier, 26x20 cm (29x23 cm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180