Lot 35
Vendue Next Door | 6 December 2022
Gerard Verdijk (1934-2005), daarbij drie onbekende kunstenaars (20e eeuw) 4x

De toren van Babel; Twee boomstudies in het bos; Een waterrijk landschapsgezicht

gesigneerd (linksonder); getiteld (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 34x49 cm (afm excl lijst); twee keer houtskool op papier, 22 x 32 cm (42 x 52 cm incl. lijst); aquarel op papier, 29 x 39,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25