Lot 33
Vendue Next Door | 6 December 2022
Oskar Brüch (Oostenrijks, 1869-1943)

Portret van Petronella Francina Forbes-Wels

gesigneerd en gedateerd 'Briët / 1929 -' (linksonder)

pastel, ovaal, 69x56 cm (met lijst: 80x67 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240