Lot 32
Vendue Next Door | 6 December 2022
Arnold Forstmann (Duits, 1842-1914)

Riviergezicht bij maanlicht

gesigneerd en gedateerd 'Forstmann 75' (rechtsonder)

olieverf op doek, 47x65 cm (met lijst: 63x83 cm)

Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, vernis vergeeld, krassen

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100