Lot 31
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jacobus Frederik Sterre de Jong (1866-1920)

Moeder met kinderen in de wei

gesigneerd 'J.F. Sterre de Jong' (rechtsonder)

olieverf op doek, 37x30 cm (met lijst: 53x46 cm)

Conditie: doek gebobbeld, vernis enig vergeeld, oppervlaktevuil, punaisegaatjes

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180