Lot 30
Vendue Next Door | 6 December 2022
Albert Roelofs (1877-1920) (2x)

De herstellende

beide gesigneerd 'Albert Roelofs' (rechtsonder)

beide ets, 49x39 cm (met lijst: 83x65 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120