Lot 29
Vendue Next Door | 6 December 2022
August Willem van Voorden (1881-1921)

Witte bloemen in vaasje

gesigneerd 'Aug. W v Voorden' (rechtsonder)

aquarel, 29x23 cm (met lijst: 48x41 cm)

Conditie: papier enig vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120