Lot 28
Vendue Next Door | 6 December 2022
Franz Deutmann (1867-1915)

Anemonen in een roemer

gesigneerd 'Deutmann' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 28x20,5 cm

Conditie: doordrukking van het spieraam, oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120