Lot 27
Vendue Next Door | 6 December 2022
Van der Mooij (20ste eeuw)

Narcissen in een glas

gemonogrammeerd (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 30x24 cm

Conditie: bedoekt, craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80