Lot 26
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jan Knikker I (1889-1957)

Witte narcisjes in glazen vaas

gesigneerd 'Jan. Knikker.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 39x50 cm (met lijst: 52x63,5 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100