Lot 25
Vendue Next Door | 6 December 2022
Jean Adams (Duits/Nederlands, 1899-1970)

Chrysanten in een kan

gesigneerd en gedateerd 'J. Adams. / 1929.' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 75x50 cm

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45