Lot 24
Vendue Next Door | 6 December 2022
Hendrik Jan Wesseling (1881-1950)

Twee bloemenvaasjes met tulpen

gesigneerd 'H.J. Wesseling' (rechtsonder)

olieverf op doek, 36x46 cm (met lijst: 46,5x58,5 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70