Lot 23
Vendue Next Door | 6 December 2022
Nico van Rijn (1887-1962)

Bloemstilleven met rode, gele en witte klaprozen in gemberpot

gesigneerd 'N. v. Rijn' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op board, 32x5x40 cm (met lijst: 46x38 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80