Lot 22
Vendue Next Door | 6 December 2022
Herman Bogman (jr.) (1890-1975)

Bloemstilleven in glazen vaas

gesigneerd 'Herman Bogman' (rechtsonder)

aquarel op papier, 51,5x32 cm (met lijst: 65x46,5cm)

Herkomst: -Kunsthandel Borzo, Den Bosch.

Conditie: papier vergeeld, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180