Lot 21
Vendue Next Door | 6 December 2022
J. Guérin (circa 1900)

Kamerplant met witte bloemen

gesigneerd 'J. Guérin' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 61x48 cm (met lijst: 77x68 cm)

Conditie: craquelé, grote kras (linksboven), oppervlaktevuil, stukjes verfverlies, vernis vergeeld

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100