Lot 20
Vendue Next Door | 6 December 2022
Piet Bouter (1887-1968)

Herder met kudde schapen voor de stal

gesigneerd 'PA Bouter' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 55x75 cm)

Conditie: vernis vergeeld, craquelé, doek gebobbeld, doordrukking van het spieraam

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200