Lot 19
Vendue Next Door | 6 December 2022
H. Golthamer (actief in Duitsland eind 16de eeuw)

De Annunciatie

gesigneerd en gedateerd 'H: Golthamer fe. / Bamberg A 1593' (linksonder)

gewassen inkt op pen en papier, zonder lijst, 25x15 cm

Conditie: drie gaten, scheur bovenaan, papier vergeeld, meerdere beschadigingen en vouwlijnen

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240