Lot 1
Vendue Next Door | 6 December 2022
Barend van Voorden (1910-2000)

Boeket

gesigneerd 'B. v. Voorden' (linksonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (afm. excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200