Lot 177
Vendue Next Door | 5 September 2022
Alfred van Neste (1874-1969)

Zonovergoten straten in Brugge

gesigneerd 'Alfr J. A. van Neste' (linksonder)

olieverf op paneel, 61x72 cm (met lijst: 88x98 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200