Lot 147
Vendue Next Door | 5 September 2022
Cees Bantzinger (1914-1985)

Japanse vrouw de koto bespelend

gesigneerd 'Bantziger' (linksonder)

aquarel, 22x32 cm (met lijst: 43x52 cm)

Conditie: vlekken zichtbaar, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40