Lot 48
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hollandse School (20ste eeuw)

Noordeinde, Den Haag

onduidelijke gesigneerd (rechtsonder)

gewassen inkt op papier, 71x107 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45