Lot 46
Vendue Next Door | 5 September 2022
Benedig Atkind (2x)

Zebra's

beide gesigneerd

beide olieverf op doek, diverse afm van 102x102 cm en 123x152 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180