Lot 45
Vendue Next Door | 5 September 2022
Simon English (1959)

Box 1

gesigneerd, gedateerd '1993' en getiteld

gemengde techniek op doek, 3 luik, totaal 2x4m

Conditie: vastgeplaktje papierrestjes door verkeerde verpakking.

€ 0,00
€ 0,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400