Lot 43
Vendue Next Door | 5 September 2022
Fons Fortman (1960)

gesigneerd en gedateerd (verso)

acryl op doek, zonder lijst, 180x150 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325