Lot 42
Vendue Next Door | 5 September 2022
Fons Fortman (1960)

Global village no II

gesigneerd en gedateerd (verso) en getiteld (op een label op de achterzijde)

acryl op doek, zonder lijst, 150x180 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280