Lot 41
Vendue Next Door | 5 September 2022
Bodes (20ste eeuw)

Sahraoui

gesigneerd 'Bodes' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 160x114 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280