Lot 40
Vendue Next Door | 5 September 2022
Marjolein (20ste eeuw)

gesigneerd 'Marjolein' (rechtsonder)

gemengde techniek op doek, zonder lijst, 134x96 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220