Lot 39
Vendue Next Door | 5 September 2022
Richard Smeets (1955)

gesigneerd en gedateerd met potlood 'Richard Smeets 93' (rechtsonder) en genummerd '52/200' (linksonder)

kleurenlitho, 104x79 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30