Lot 38
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hollandse School (20ste eeuw)

Portret van een man met tulband

olieverf op paneel, ovaal, zonder lijst, 14x11 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140