Lot 37
Vendue Next Door | 5 September 2022
Onbekende maker (20ste eeuw)

Urknall

onduidelijk gesigneerd in potlood (rechtsonder) en genummerd '56/150' (linksonder)

zeefdruk, 50x59 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25