Lot 36
Vendue Next Door | 5 September 2022
Hollandse School (20ste eeuw) (2x)

Landschappen

beide gesigneerd waaronder 1x gedateerd

1x gouache op papier en 1x aquarel, diverse afm van 24x33 cm en 54x46 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25