Lot 34
Vendue Next Door | 5 September 2022
Bob Bonies (1937)

gesigneerd en gedateerd 'Bonies '64' (rechtsonder) en genummerd '4/20' (linksonder)

zeefdruk, 45x58 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50