Lot 33
Vendue Next Door | 5 September 2022
Corrie Gabriëlse (1912-1994)

Boeket in glazen vaasje

gesigneerd en gedateerd 'C Gabriëlse 61' (linksonder)

aquarel, 49x30 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30