Lot 32
Vendue Next Door | 5 September 2022
Omgeving Aris Knikker

Poldervaart met waterlelies

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 30x40 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140