Lot 30
Vendue Next Door | 5 September 2022
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Kasteel de Cannenburch in Vaassen

gesigneerd in potlood 'Tholen.' (rechtsonder)

ets, 11x17 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90