Lot 28
Vendue Next Door | 5 September 2022
Filip Dujardin (1971)

'Middelburg'

gesigneerd, gedateerd, genummerd '2/3' en getiteld (verso)

foto, afb: 53x80,5 cm (afm excl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70