Lot 27
Vendue Next Door | 5 September 2022
Ton Zwerver (1951)

Huiskamer Sculptuur bij Lies Wajer

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd '6-2-1986 Huiskamer Sculptuur bij Lies Wajer Ton Zwerver 1-2' (onderaan)

kleurenfoto, 56x50 cm (96x79 cm incl. lijst)

Conditie: goed.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100